Piękne i funkcjonalne wnętrza

Piękne i funkcjonalne wnętrza

projekty.

Nie masz pomysłu na zaaranżowanie przestrzeni? Twoja obecność tutaj to pierwszy krok do stworzenia wymarzonego wnętrza. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz i mebli na zamówienie. Pomagamy przy wyborze materiałów oraz wykonawców. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Na terenie Białej Podlaskiej bezpłatny dojazd w miejsce inwestycji. Projekty wykonujemy również zdalnie.

Oferta. 

Projektujemy wnętrza domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, lokali użytkowych, obiektów publicznych. Wykonujemy wizualizacje 3D, aranżacje wnętrz, panoramy 360 stopni. Współpracę zaczynamy od inwentaryzacji na miejscu inwestycji lub przesłania wytycznych pocztą e-mail. Po przeprowadzeniu wywiadu na temat potrzeb związanych z funkcjonalnością pomieszczenia, przechodzimy do przygotowania układu koncepcyjnego. Następnie wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje. Możemy również przeprowadzić nadzór nad wykonawcami. 


* Szczegóły dotyczące zakresu pracy ustalane są indywidualnie.


PORTFOLIO.

 

USŁUGI.

Projekt wnętrza

Większości z nas marzy się piękna i funkcjonalna przestrzeń. Ergonomiczna kuchnia, salon, w którym spędzisz miło czas z rodziną, czy też sypialnia, w której odpoczniesz po ciężkim dniu pracy. Pomożemy Ci w urządzeniu Twoich wymarzonych 4 kątów.

 

Projekty mebli

Planujesz zamówić meble kuchenne, funkcjonalną szafę wnękową lub meble do salonu i potrzebujesz  wizualizacji samych mebli? Przygotujemy Ci rysunki techniczne z wymiarami oraz projekt 3D. Ułatwi to późniejszą wycenę mebli oraz ich wykonanie.

Panorama 360

Chcesz rozejrzeć się dookoła? Nie ma problemu. Przygotujemy wizualizację pomieszczenia 360 stopni, dzięki której obejrzysz wnętrze z szerszej perspektywy.


* Wykonanie panoramy możliwe jest przy zamówieniu projektu wnętrza.

Sprawdź najświeższe wiadomości na naszym profilu

Kontakt.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz i mebli. Przedstawimy Ci wizję Twojego domu lub mieszkania. Podpowiemy jak funkcjonalnie, spójnie i ciekawie zagospodarować przestrzeń.


Biuro: Biała Podlaska, ul. Handlowa 1

E-mail: biuro@projektprzykawie.pl

Telefon: 786 817 500


Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.